Головна сторінка

Інформація про святоСкачати 49.84 Kb.
НазваІнформація про свято
Дата конвертації20.03.2016
Розмір49.84 Kb.
ТипІнформація


Сценарій свята Valentinstag

Клас прикрашений висловами:

1)Geld kann viel, Liebe alles.

2) Eine Mutter ist der einzige Mensch auf der Welt, der dich schon liebt, bevor er dich kennt.

3)Besser in der Tasche kein Geld, als ohne Freund in der Welt.

І. Ведучі хлопчик і дівчинка виходять на сцену:

Guten Tag, liebe Freunde! Слайд 1

- Heute feiern wir ein Fest.

- Und wie heiβt ein Fest?

- Richtig, Valentinstag!Слайд 2,3

- Kennen Sie eine Legende über den Valentinstag?

-Учні відповідають-Nein

-Wer hat Information ,bitte !

Інформація про свято.

Із наближенням 14 лютого, ми знову починаємо планувати як привітати свого коханого чи кохану,або просто людей,яких ми любимо цукерками, квітами чи особливим подарунком...  І небагато з нас замислюються про історію виникнення самого свята.

Слайд 4На честь кого названий День Святого Валентина досі залишається загадкою. Одна з популярних теорій свідчить, що цей день присвячений пам'яті мученика Єпископа Валентина з Терні - містечка поблизу Риму, спочатку відомого під назвою Інтерамна, - страченого близько 197 р. н.е. за часів переслідування імператора Аврелія і його прихильників.

Проте найпоширеніша легенда свідчить, що свято було назване на честь святого Валентина з Риму, священика що жив у III ст. н. е., обезголовленого 14 лютого 267 р. за наказом імператора Клаудіуса II, за проведення заборонених імператором весільних церемоній.

Багато хто вважає, що Валентин з Терні і Валентин з Риму, насправді, є однією особою..., чого ми так ніколи і не дізнаємося. Проте серйозні історики все ж таки схиляються до теорії про те, що саме «Святий Покровитель Любові» Валентин з Риму став початком традиції.

«Лікар і католицький священик Валентин з Риму розгнівав імператора Клаудіуса тим, що виконував шлюбні церемонії за часів його правління. Імператор був переконаний, що одружені чоловіки були гіршими солдатами і хотів зібрати якомога більше молодих неодружених у свою армію. Тоді як Валентин чекав страти, знаходячись в ув'язненні, його регулярно відвідувала сліпа дочка одного з тюремників. Напередодні своєї страти він залишив їй прощальне послання, підписавши його «від твого Валентина».

Легенда свідчить, що під час страти молода дівчина дивним чином знов почала бачити і змогла прочитати його послання. Чи було все так насправді чи ні, нам ніколи не дізнатися, але відомо, що зір до дівчини дійсно повернувся приблизно у той час.В результаті, через 200 років, у 496 р. н.е. римський папа Гелесій визнав дивом випадок із священиком і сліпою дівчиною, і Валентин був канонізований церквою, а його останки - перезахоронені в церкві Св. Пракседіуса в Римі.

Історія виникнення листівок-валентинок Слайд 5

Через протоку Ла-Манш, в Англії, Чарльз герцог Орлеанській у 1415 р. відправив послання своїй дружині, ув'язненій у Лондонському Тауері, в якому він звертався до неї, називаючи себе як «твій Валентин». Коли чутки про це послання розповсюдилися, багато молодих закоханих, що зустрічаються таємно, почали підписувати свої листи «від твого Валентина».

Рукописні послання на початку XIX століття набули вигляду зроблених вручну громіздких і дорогих «Валентинок». У 1840 р. 19-річна Естер Хауленд із шт. Масачусетс (США) переконала батька, який займався книговидавництвом і канцелярським приладдям, надрукувати зразок невеликої «Валентинки» на папері з мереживним візерунком, який можна було б ввести в масове виробництво. Вона також умовила свого брата демонструвати листівки покупцям, коли він продавав товари батька.

Естер сподівалася отримати замовлення на листівки на суму $200, але вже за місяць книга обліку продажів брата була заповнена на дивовижну суму замовлень $5 000.

За підтримки друзів вона пустила у виробництво першу лінію американських вітальних листівок, і незабаром дохід від «Валентинок» перевищував $100 000 на рік, а сьогодні понад мільярд таких листівок продається у лютому по всьому світу...

Традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах

На відміну від України, де своїх історичних традицій Дня всіх закоханих не існує, в Італії Слайд 6 14 лютого називають «солодким днем», а головними подарунками там є шоколадки у формі серця, різноманітне печиво й цукерки. Приклад італійців наслідували й американці Слайд7 — колись у США закохані дарували одне одному марципани. Це був дорогий подарунок, оскільки марципан містив цукор, який коштував дуже дорого. З 1800 року завдяки використанню цукрового буряка американці налагодили виробництво карамелі. У День святого Валентина вони видряпували на червоно-білих цукерках слова кохання. У 50-ті роки цукерки вже продавалися в картонних коробках у формі серця.

14 лютого у Франції Слайд 8 заведено дарувати романтичні подорожі, шоколадні муси, цукерки, рожеві йогурти, нарізану сердечками ковбасу, «щасливі» лотерейні квитки. 

В Уельсі закохані перед святом вирізають із дерева ложку, прикрашають її сердечками, ключами й замковими шпаринами. Такий подарунок означає: ти знайшов шлях до мого серця. Слайд 9 До речі, в Англії вітають із Днем усіх закоханих не лише людей, а й улюблених домашніх тварин — коней, собак. А з подарунків найпопулярнішими вважаються м’які іграшки, особливо ведмежата Teddy.

Слайд 10 Японські чоловіки перетворили Валентинів день на своє власне свято — цього дня вони одержують від жінок різноманітні чоловічі аксесуари (лосьйони, гаманці, бритви), а також шоколад «гірі» (це «обов’язковий» шоколад, який дарують братам, колегам, друзям) і шоколад «хонмей» («шоколад із перевагою», який можна дарувати лише коханому). 

Нерівноправність стосовно жінок виправляють у Японії через місяць, коли настає Білий день: ролі міняються, і подарунки отримує слабка стать.

Слайд 11 А в Німеччині святий Валентин вважається покровителем не закоханих, а душевно- хворих людей. Цього дня німці проводять у каплицях спеціальне богослужіння і прикрашають лікарні червоними стрічками.

- Danke.Und wer weisst,was ist Symbol des Valentinstags?

Was schenkt man gewöhnlich in der Ukraine zu diesem Tag?

-Und jetzt machen wir einen Auktion,der heißt –Auktion Süße Wörter Слайд 12

Ведучі пропонують назвати якомога більше ласкавих слів німецькою мовою

-Wir haben viele schöne Wörter gehört.Danke.

-Und jetzt hört ,bitte,ein schönes Gedicht über die Liebe von…(учениця декламує вірш)
Ernst Günsberg.

Ich liebe dich

Du liebst mich nicht

Ich bin die Nacht.

Du bist als Licht.

Ich bin der Schmerz.

Du bist das Glück.

Drum schaue nie zu mir zurück.

Ich weiβ und fühl es bitterlich

Du liebst mich nicht.

Ich liebe dich.

Слайд 13

-Jetzt ist ein Wettbewerb-das schönste Herz.Man soll ein Bleistift im Mund halten. Конкурс-Найкраще серце

Намалюйте на папері серце,тримаючи олівець в роті.

-Ведучі-Seid ihr fertig?

-Schätzen wir.Оцінимо .

-Das schönes Herz bekommt ein Geschenk.-дає учнмя цукерки.

Слайд 14 -Und jetzt bereiten wir eine kleine Geschenke zum Fest vor.Schaut mal ein Video an und macht nach.А зараз пропоную виготовити маленькі подарунки до свята.Дивимось відео і повторюємо.

-Ihr habt alles,was wir brauchen mittgebracht.Все що нам потрібно ви принесли з собою(учні мають з собою набір:баночка,що закручується,червона стрічка,клаптик тканини,клей сухий,простий олівець,фломастер чорний або червоний,3 листки паперу,а саме білий,червоний і рожевий,ножиці).

Слайд 15

-Jetzt könnt ihr diese Geschenke schenken.

-Also,unser Fest kommt zu Ende.Und als Abschied singen wir ein schönes Lied über Valentinstag.Die Übersetzung kann man bei der Präsentation sehen.Як прощання-давайте заспіваємо чудову пісеньку про День св.Валентина,переклад якої можна бачити напрезентації. Слайд 16,17,18,19