Головна сторінка

Інформації про осінь. Зате як багато митців, фотокореспондентів, перекладачів! А яку роботу вони виконали зовсім не як третьокласники, а набагато доросліші, зріліші учніСкачати 12.49 Kb.
НазваІнформації про осінь. Зате як багато митців, фотокореспондентів, перекладачів! А яку роботу вони виконали зовсім не як третьокласники, а набагато доросліші, зріліші учні
Дата конвертації18.03.2016
Розмір12.49 Kb.
ТипІнформації

Кілька слів після проекту

Ось і закінчилися два таких чудових і захоплюючих тижні, коли ми усім класом зустрічалися з Круасанчиком та слухали підготовлені презентації дітей. Чесно кажучи, я навіть не сподівалася, що мої третьокласники вміють так працювати! Але першою приємною несподіванкою для мене стало те, що діти не шукали легких завдань – навпаки, вибирали для себе складніші ролі. Подивіться – лише один науковець та журналіст; літератор теж спочатку був один ( довелося переконувати, що не можна не назбирати вже готової чудової інформації про осінь). Зате як багато митців, фотокореспондентів, перекладачів! А яку роботу вони виконали – зовсім не як третьокласники, а набагато доросліші, зріліші учні.

Увесь клас (і я,звісно, теж) заслуховувалися чудовими казками, віршиками, оповіданнями, презентаціями. Після закінчення роботи я запропонувала третьокласникам відповісти на кілька запитань, а саме:

  1. Чи сподобалася тобі робота над проектом?

  2. У якій ролі ти виступав? Чи тобі було цікаво?

  3. Оціни нашу спільну роботу.

  4. Чи хотів би ти ще зустрітися з Круасанчиком? Про які пригоди цього гномика ти хотів би дізнатися?

Робота над проектом сподобалася усім без винятку. Маса задоволення та емоцій, величезна кількість окличних знаків! Усі гідно оцінили себе та товаришів, поставили найвищі бали за нашу спільну роботу. З Круасанчиком у майбутньому теж хочуть зустрітися всі діти – доведеться мені знову фантазувати. Отже, далі буде….


Вчитель 3 класу Олена Гальвіцька