Головна сторінка

Конкурсі-тесті «Чи міцний у Вас імунітет?»Скачати 55.91 Kb.
НазваКонкурсі-тесті «Чи міцний у Вас імунітет?»
Дата конвертації18.09.2017
Розмір55.91 Kb.
ТипКонкурс

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Генеральний директор

ТОВ «Видавничий дім «Індепендент Медіа»

_____________________Ю.Є. Стефанішина

«27» лютого 2014 р.


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ТА УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ-ТЕСТІ

«Чи міцний у Вас імунітет?»

 

1. ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ, СТРОК (ТЕРМІН) ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

                                                                                                                                                                                

1.1. Організатором проведення Конкурсу-тесту «Чи міцний у Вас імунітет?» (далі – Конкурс) є ТОВ «Видавничий дім  «Індепендент Медіа» (далі  - Організатор).

1.2. Конкурс триває з 27 листопада 2014 р. по 25 грудня 2014 р. (період проведення Конкурсу) на території України.

1.3. У разі виникнення обставин форс-мажору Конкурс  припиняється й визначення Переможців не відбувається.

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 

2.1. Брати участь у Конкурсі мають право жінки, громадяни України, які  мають постійне місце проживання на території України, віком від 18 років (включно на день реєстрації на сайті) (далі – Учасники), за виключенням працівників та представників організатора конкурсу, а також членів їх сімей.

2.2. Для того, щоб взяти участь у Конкурсі, Учаснику, що відповідає вимогам п. 2.1 цих правил необхідно у період проведення Конкурсу:

- бути зареєстрованим користувачем сайту www.goodhouse.com.ua або зареєструватися на сайті в період проведення Конкурсу;

 - зайти на сайт www.goodhouse.com.ua та вийти на сторінку http://www.goodhouse.com.ua/test-krepkiy-imunitet/ (в період проведення Конкурсу);

- відповісти на питання тесту

- після проходження тесту, користувач заповнює анкету, в якій вказує свій ПІБ та e-mail.
2.3. Брати участь у Конкурсі мають право тільки зареєстровані користувачі сайту www.goodhouse.com.ua. У разі виявлення Організатором фальсифікації при реєстрації Учасник Конкурсу позбавляється права участі у Конкурсі та права бути визнаним Переможцем Конкурсу без попередження зі сторони Організаторів.
2.4. Учасник, який не відповідає умовам участі в Конкурсах не приймає участі у Конкурсі.

 

2.5. Участь у Конкурсі, а саме проходження тесту та заповнення анкети, означає надання особою - Учасником, на використання наданої інформації (надалі Твори) згоди та прав на оприлюднення Твору (шляхом опублікування, публічного виконання, публічного показу, публічної демонстрації, публічного сповіщення тощо); відтворення Твору (виготовлення одного або більше примірників Твору, відеограми, фонограми в будь-якій матеріальній формі, а також їх запис для тимчасового чи постійного зберігання в електронній (у тому числі цифровій), оптичній або іншій формі, яку може зчитувати комп'ютер); публічне виконання і публічне сповіщення Творів (передача в ефір за допомогою радіохвиль (а також лазерних променів, гама-променів), у тому числі з використанням супутників, чи передача на віддаль за допомогою проводів або будь-якого виду наземного чи підземного (підводного) кабелю (провідникового, оптоволоконного та інших видів, розміщення та передача Твору, втому числі, але не обмежуючись розміщення, виконання сповіщення в мережі Інтернет), засобами мобільного зв’язку, а також за допомогою спеціальних зчитувальних пристроїв; будь-яке повторне оприлюднення Твору;  переклади Твору на будь-яку мову; переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни Твору; створення похідного Твору; включення Твору як складової частини до збірників, антологій, енциклопедій тощо; тиражування Твору та розповсюдження на будь-яких носіях; розповсюдження Твору шляхом першого продажу, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників Твору; подання Творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до Творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором;  здавання Твору в майновий найм і (або) комерційний прокат після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників Твору,  імпорт примірників Творів та інше Комерційне використання.

 

  

3. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВІКТОРИНИ.
3.1.  Організатор Конкурсу один раз за весь період його проведення серед всіх користувачів, які брали учать у конкурсі та виконали всі його умови, шляхом випадкової вибірки за допомогою програми www.random.org визначить 3-х переможців.

3.2. Переможці Конкурсу  мають право на отримання Подарунків від Організатора Конкурсу (див. п. 4.1).

 

3.3. Результати Конкурсу будуть оголошені на сайті www.goodhouse.com.ua 26 грудня 2014.
3.4. Організатор має право запросити додаткову інформацію або документи, що підтверджують достовірність персональних даних Учасників Конкурсу та необхідні для оформлення подарунків Переможцям

4. ПОДАРУНОК ТА ПОРЯДОК ЙОГО ОТРИМАННЯ.

 

4.1. Подарунки Переможцям Конкурсу-Тесту «Чи міцний у Вас імунітет?»:

всі Переможці Конкурсу, яких було обрано згідно п. 3.1 Правил, отримають:

косметичний набір Sweet Secret (бальзам для тіла, гель для душа, крем для рук).
4.2. На електронну адресу Переможця, яку він вказав при реєстрації на сайті, буде направлений лист, в якому буде вказано, як саме Переможець зможе отримати свій подарунок. Переможець зможе отримати подарунок в редакції сайту або подарунок буде висланий Новою поштою за рахунок переможця.
4.3. Організатор не несе відповідальності за вручення Подарунків Переможцям Конкурсу, якщо це стало неможливим внаслідок обставин, що знаходяться поза межами впливу Організатора: війна, стихійне лихо, надзвичайне становище, повень, буревій, несвоєчасна/недостовірна подача будь-яких документів, інформації Переможцем Конкурсу та ін.

 

4.4. Учасники/Переможці Конкурсу надають однозначну згоду на використання та обробку їх інформації в тому числі персональних даних наданих Організатору Конкурсу без обмеження за строком та територією у маркетингових, інформаційних, в тому числі комерційних та рекламних цілях.
4.5. Учасники Конкурсу, що набули право на отримання подарунку, не можуть отримати його еквівалент у іншій формі.

 

 4.6. Організатор не несе відповідальність за неможливість Учасника взяти участь у Конкурсі через обставини, що сталися з вини третьої сторони.
4.7.  Учасник втрачає право на отримання Подарунку у випадку, коли ним не дотримані Офіційні Правила та умови участі у Конкурсі, а саме будь-який з пунктів розділу 2 Правил; не надані документи та не виконані умови, передбачені п. 4.2. та/або п.3.3 Правил. Організатор не несе відповідальності за неможливість вручення Подарунків у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів.
 4.8. Оподаткування Подарунків здійснюється Організатором згідно вимог чинного законодавства України.

 

4.9. Організатор Конкурсу не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-якої особи Переможцем Конкурсу, прав на отримання Подарунка, права власності на Подарунок.