Головна сторінка

Нікому без дозволу батьків не давайте особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школиСкачати 13.62 Kb.
НазваНікому без дозволу батьків не давайте особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи
Дата конвертації21.03.2016
Розмір13.62 Kb.
ТипДокументи


  1. Нікому без дозволу батьків не давайте особисту інформацію:  домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

  2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

  3. Ніколи не погоджуйтесь на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку спитайте дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

  4. Не посилайте свої фотографії чи  іншу інформацію без дозволу батьків.

  5. Не відповідайте на невиховані й грубі листи. Якщо все ж одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

  6. Розробіть з батьками  правила користування Інтернетом. Особливо домовтеся з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і про сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

  7. Не заходьте на аморальні сайти і не порушуйте без згоди батьків ці правила.

  8. Не давайте нікому, крім батьків, свої паролі, навіть найближчим друзям.

  9. Не робіть протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

  10. Не шкодьте і не заважайте іншим користувачам.

За матеріалами всесвітньої мережі Інтернет