Головна сторінка

Перелікдокументів які необхідно надати для відкриття інвестиційного рахунку в національній або іноземній валюті нерезиденту – інвесторуСкачати 26.54 Kb.
НазваПерелікдокументів які необхідно надати для відкриття інвестиційного рахунку в національній або іноземній валюті нерезиденту – інвестору
Дата конвертації23.03.2016
Розмір26.54 Kb.
ТипВитяг


Додаток 5

до Опису банківського продукту «Поточний рахунок»
ПЕРЕЛІК Д О К У М Е Н Т І В
які необхідно надати для відкриття інвестиційного рахунку в національній або іноземній валюті

нерезиденту – інвестору
Документи в банк особисто подають уповноважені особи.

Оригінали


  1. Опитувальник 1 (бланк надається банком).

  2. Заява про відкриття поточного рахунку 2 (бланк надається банком).

  3. Оригінал паспорту або документа, що його замінює, особи, яка відкриває інвестиційний рахунок, та осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

  4. Оригінал ідентифікаційного номеру фізичної особи - резидента, яка відкриває інвестиційний рахунок, та осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

Надаються в копії засвідченій нотаріально

  1. Витяг з торговельного, банківського або судового реєстру чи реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи - нерезидента, легалізований або засвідчений шляхом проставлення апостиля 3.

  2. Довіреність на ім'я особи, яка має право відкривати та розпоряджатися рахунком, легалізована або засвідчена шляхом проставлення апостиля 3.

Засвідчені нотаріально

  1. 2 картки зі зразками підписів осіб і відбитка печатки.

Надаються в оригіналі для засвідчення підписом уповноваженого працівника банку, або в копії засвідченій нотаріально чи органом, що видав документ

8. Документ, що підтверджує взяття нерезидента-інвестора на облік в органі державної податкової служби України, якщо нерезидент-інвестор є учасником угоди про розподіл продукції відповідно до Закону України "Про угоди про розподіл продукції".


1 Для виконання вимог законів України “Про банки і банківську діяльність” від 7 грудня 2000 року N 2121-III “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 28 листопада 2002 року N 249-IV необхідно надати інформацію щодо осіб, які є власниками (засновниками, акціонерами) юридичної особи та фізичних осіб, які мають істотну участь у цій юридичній особі, пряме або опосередковане, самостійно або спільно з іншими особами володіння 10 і більше відсотками статутного капіталу, або право голосу придбаних акцій (паїв) юридичної особи, або (незалежно від формального володіння) можливість вирішального впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи.
2 Клієнт обов'язково зазначає в заяві про відкриття поточного рахунку в рядку "Додаткова інформація", що рахунок відкривається з метою здійснення інвестицій в Україну.
3 Якщо інше не передбачено міжнародними договорами, в яких бере участь Україна (в т.ч. Конвенцією про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року).

Документи резидентів Російської Федерації так само, як і інших членів Мінської конвенції від 22 січня 1993 року, приймаються у вигляді копій засвідчених нотаріально в Російській Федерації, або у іншій відповідній країні, що є членом Мінської конвенції, або в Україні.

У разі видачі іноземним інвестором такої довіреності на території України подається копія цієї довіреності, засвідчена нотаріально.