Головна сторінка

Постійному представництву юридичної особи – нерезидентаСкачати 29.42 Kb.
НазваПостійному представництву юридичної особи – нерезидента
Дата конвертації23.03.2016
Розмір29.42 Kb.
ТипВитяг


Додаток 7

до Опису банківського продукту «Поточний рахунок»

ПЕРЕЛІК Д О К У М Е Н Т І В
які необхідно надати для відкриття поточного рахунку в національній та іноземній валюті

постійному представництву юридичної особи – нерезидента
Документи в банк особисто подають уповноважені особи.

Оригінали


  1. Клопотання юридичної особи - нерезидента про відкриття постійному представництву поточного рахунку.

  2. Заява 1 про відкриття поточного рахунку (бланк надається банком).

  3. Опитувальник 2 (бланк надається банком).

  4. Оригінали паспортів або документів, що їх замінюють, осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

  5. Оригінали ідентифікаційних номерів фізичних осіб-резидентів, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

Надаються в копії засвідченій нотаріально

  1. Витяг з торговельного, банківського або судового реєстру чи реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи - нерезидента, легалізований або засвідчений шляхом проставлення апостиля 3.

  2. Довіреність на здійснення представницьких функцій тією або іншою особою в Україні, легалізована або засвідчена шляхом проставлення апостиля 3.

Засвідчені нотаріально

  1. 2 картки зі зразками підписів осіб і відбитка печатки.

Надаються в оригіналі для засвідчення підписом уповноваженого працівника банку, або в копії засвідченій нотаріально чи органом, що видав документ


9. Документ, що підтверджує взяття постійного представництва на облік відповідним органом державної податкової служби 4.

Представництво юридичної особи – нерезидента, що використовує

найману працю 4, додатково подає:

  1. Документ, що підтверджує реєстрацію постійного представництва у відповідному органі Пенсійного фонду України.
Надаються в копії засвідченій керівником /уповноваженою особою (посада, ПІБ, підпис, дата, печатка)

  1. Документи, що підтверджують повноваження осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів і відбитка печатки (протокол/наказ/довіреність).


1 Клієнт обов'язково зазначає в заяві про відкриття поточного рахунку в національній валюті вид поточного рахунку: поточний рахунок типу «П», при відкритті поточного рахунку в. іноземній валюті – поточний рахунок.

2 Для виконання вимог законів України “Про банки і банківську діяльність” від 7 грудня 2000 року N 2121-III “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 28 листопада 2002 року N 249-IV необхідно надати інформацію щодо осіб, які є власниками (засновниками, акціонерами) юридичної особи та фізичних осіб, які мають істотну участь у цій юридичній особі, пряме або опосередковане, самостійно або спільно з іншими особами володіння 10 і більше відсотками статутного капіталу, або правом голосу придбаних акцій (паїв) юридичної особи, або (незалежно від формального володіння) можливістю вирішального впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи.

3 Якщо інше не передбачено міжнародними договорами, в яких бере участь Україна (в т.ч. Конвенцією про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року).
4 Інформацію про те, що постійне представництво не використовує найману працю і не є платником страхових внесків, клієнт обов'язково зазначає в заяві про відкриття поточного рахунку в рядку "Додаткова інформація".