Головна сторінка

Представництвам юридичних осіб – нерезидентів, які не займаються на території України підприємницькою діяльністюСкачати 31.55 Kb.
НазваПредставництвам юридичних осіб – нерезидентів, які не займаються на території України підприємницькою діяльністю
Дата конвертації23.03.2016
Розмір31.55 Kb.
ТипВитяг


Додаток 6

до Опису банківського продукту «Поточний рахунок»


ПЕРЕЛІК Д О К У М Е Н Т І В

які необхідно надати для відкриття поточного рахунку в національній та іноземній валюті

представництвам юридичних осіб – нерезидентів, які не займаються на території України підприємницькою діяльністю

Документи в банк особисто подають уповноважені особи.

Оригінали


 1. Заява 1 представництва юридичної особи – нерезидента про відкриття поточного рахунку (бланк надається банком).

 2. Опитувальник 2 (бланк надається банком).

 3. Оригінали паспортів або документів, що їх замінюють, осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

 4. Оригінали ідентифікаційних номерів фізичних осіб-резидентів, підписи яких є у картці із зразками підписів та відбитка печатки, надаються власниками документів.

Надаються в копії засвідченій нотаріально

 1. Витяг з торговельного, банківського або судового реєстру чи реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи - нерезидента, легалізований або засвідчений шляхом проставлення апостиля 3.

 2. Довіреність на здійснення представницьких функцій тією або іншою особою в Україні, легалізована або засвідчена шляхом проставлення апостиля 3.

Засвідчені нотаріально

 1. 2 картки зі зразками підписів осіб і відбитка печатки.

Надаються в оригіналі для засвідчення підписом уповноваженого працівника банку, або в копії засвідченій нотаріально чи органом, що видав документ.


 1. Свідоцтво про реєстрацію представництва юридичної особи-нерезидента в уповноваженому органі виконавчої влади України.

 2. Документ, що підтверджує взяття представництва юридичної особи – нерезидента, яке відповідно до законодавства України зобов'язане сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), на облік відповідним органом державної податкової служби 4.

Представництво юридичної особи – нерезидента, що використовує

найману працю 4, додатково подає:

 1. Документ, що підтверджує реєстрацію представництва юридичної особи - нерезидента у відповідному органі Пенсійного фонду України.
Надаються в копії засвідченій керівником /уповноваженою особою (посада, ПІБ, підпис, дата, печатка)

 1. Документи, що підтверджують повноваження осіб, підписи яких є у картці із зразками підписів і відбитка печатки (протокол/наказ/довіреність).


1 Клієнт обов'язково зазначає в заяві про відкриття поточного рахунку в національній валюті вид поточного рахунку: поточний рахунок типу «Н», при відкритті поточного рахунку в. іноземній валюті – поточний рахунок.

2 Для виконання вимог законів України “Про банки і банківську діяльність” від 7 грудня 2000 року N 2121-III “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 28 листопада 2002 року N 249-IV необхідно надати інформацію щодо осіб, які є власниками (засновниками, акціонерами) юридичної особи та фізичних осіб, які мають істотну участь у цій юридичній особі, пряме або опосередковане, самостійно або спільно з іншими особами володіння 10 і більше відсотками статутного капіталу або права голосу придбаних акцій (паїв) юридичної особи або незалежна від формального володіння можливість вирішального впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи.

3 Якщо інше не передбачено міжнародними договорами, в яких бере участь Україна (в т.ч. Конвенцією про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року).
4 Інформацію про те, що представництво юридичної особи – нерезидента не використовує найману працю і не є платником страхових внесків та/або не є платником податків і зборів (обов’язкових платежів), клієнт обов'язково зазначає в заяві про відкриття поточного рахунку в рядку "Додаткова інформація".