Головна сторінка

Програма кандидата у народні депутатиСкачати 28.31 Kb.
НазваПрограма кандидата у народні депутати
Дата конвертації22.03.2016
Розмір28.31 Kb.
ТипПрограма

Передвиборна програма кандидата у народні депутати

на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року

в одномандатному виборчому окрузі №200 (Черкаська область)

Яценка Антона Володимировича
Мене звати Антон Яценко. Я висуваю свою кандидатуру на 200-му виборчому окрузі на виборах до Верховної Ради.

Навіщо я це роблю?

Для цього в мене є три причини.

Перша — патріотична. Цей округ я обрав не випадково. Велика Україна складається саме з таких невеликих міст, як Умань, Монастирище, Христинівка, Тальне. Добробут держави залежить від добробуту мешканців райцентрів та сіл, саме в їх інтересах повинні прийматись закони.

Друга причина — прагматична. Вирішення проблем окремих міст і сіл здебільшого неможливе на рівні району або області. Тож їм потрібна своя людина в столиці, яка могла би подбати про інтереси громадян, приймати закони на їх користь.

Третя причина — особиста. Мені 35 років, але я вже встиг реалізувати себе як науковець, ставши доктором економічних наук, як управлінець, посідавши високі державні посади, як політик, ставши депутатом Верховної Ради. Багато хто на моєму місці вже вдовольнився би досягнутим. Але мені зараз цікаво прикласти свої знання, свій досвід, до того аби зробити життя у нашій країні краще, хоча б на рівні одного окремо взятого міста, окремого району.

З чим я йду до своїх виборців?

Я є членом Партії регіонів та вхожу до Фракції Партії регіонів у парламенті, тому представляю команду Президента України Віктора Януковича та Партії регіонів. Разом зі своїми однодумцями я йду до парламенту реалізовувати програму “Україна для людей!”.

Я є принциповим прихильником позаблокового статусу України.

Мій округ переважно україномовний, але я виступаю за вільне використання мов усіх національних меншин у місцях їх проживання.

Я виступаю за євроінтеграцію України, як пріоритетний шлях розвитку держави.

Але починати цю велику роботу потрібно з рівня районних центрів, таких як Умань, Монастирище, Христинівка та з сіл. Ми почнемо її з конкретних та важливих для кожного справ.

  • Підтримати селян – я підготую та проведу законодавчу ініціативу про підвищення орендної плати за земельні паї, яка повинна складати не менш ніж 5%.

  • Дати людям воду — я реалізую нові проекти водопостачання Умані, щоб знизити тарифи, найвищі в Україні, забезпечити цілодобове постачання якісної гарячої та холодної води. Для цього необхідно більше 500 мільйонів гривень, і я буду відстоювати виділення цих коштів з держбюджету.

  • Захистити права людей – я буду відстоювати прийняття розробленого мною проекту Соціального кодексу, як базового документу що захищає права пенсіонерів, селян, робітників, представників малого бізнесу, бюджетної сфери.

  • Допомогти дітям та молоді – я планую забезпечити кожну школу власним автобусом та підручниками. Для випускників будуть влаштовані Центри адаптації, які нададуть послуги від працевлаштування до юридичної допомоги.

  • Допомогти пенсіонерам – я планую створити мережі соціальних аптек, де вони зможуть отримувати ліки за пільговими цінами, а окремі медикаменти, за наявності рецепта, безкоштовно.

  • Зробити дороги – я досягну виділення з держбюджету грошей на ремонт доріг міського та районного значення.

  • Підтримати бізнес – я стану провідником будь-яких розумних інвестиційних програм держави та бізнесу, реалізація яких дасть користь мешканцям краю.

  • Підтримати край – я посприяю створенню туристичної та рекреаційної зони, центром якої буде Державний національний парк Софіївка.

Сьогодні я йду на вибори заради нашої спільної мети — майбутнього процвітання краю та підвищення добробуту його мешканців. Щоб цю мету було реалізовано, жителям Умані, Уманського, Монастирищенського, Христинівського, Тальнівського районів потрібна своя людина у Верховній Раді.

Саме я, Антон Яценко, можу стати цією людиною заради спільного блага. Керуючись своєю програмою та вашими наказами, шановні виборці, я буду захищати ваші інтереси та право на гідне життя.