Головна сторінка

Програма кандидата в народні депутати україни по одномандатному округу №196НазваПрограма кандидата в народні депутати україни по одномандатному округу №196
Дата конвертації22.03.2016
Розмір26.6 Kb.
ТипПрограма

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ОКРУГУ №196

БОБОВА ГЕННАДІЯ БОРИСОВИЧА

«ЄДНАННЯ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ»

26 жовтня Україна буде обирати не тільки новий склад Верховної Ради. Вона буде обирати майбутнє. Яким воно буде – залежить тільки від нас.

Парламент минулого скликання зміг хоч якось пропрацювати лише рік – до листопада 2013 року. Він не був здатний реформувати економіку і надати можливість Україні розвиватися. Новий склад парламенту зобов’язаний провести реформи. І саме тому я вважаю своїм обов’язком довести нашу спільну справу до кінця. Маю на увазі проведення тих реформ, які ми розробили разом із вами і які були подані мною на розгляд Верховної Ради.

Мова йде про встановлення виплат в розмірі 4,5% за оренду землі, встановлення збору з агрофірм і фермерів на соціальний розвиток у бюджети сільських рад, відновлення ферм і виробництв, створення нових робочих місць і багато інших наших спільних проектів.

Сьогодні мої однодумці працюють в Уряді і Адміністрації Президента. Шанс на проведення реформ у новому парламенті за їх підтримки є. Тому вважаю, що цю роботу я зобов’язаний довести до кінця.

Першочергові завдання нової Верховної Ради

1. Створення умов для переможного закінчення АТО і встановлення справжнього миру. Українська армія має бути озброєна і екіпірована за найкращими світовими зразками. Додаткове фінансування мають надати олігархи і великий бізнес, який має для цього всі можливості. Ситуацію має змінити спеціальний закон, який введе спеціальний податок для олігархів на потреби армії і добровольчих батальйонів.

2. Виборці мають отримати право відкликати народного обранця. Для ефективної роботи досить 300 депутатів, які не матимуть жодного спеціального статусу і відповідатимуть перед Законом на рівні звичайного громадянина.

3. Місцеві бюджети мають отримати можливості для додаткового наповнення. У сільській місцевості має бути створена система наповнення бюджетів розвитку за рахунок агрофірм, які орендують землю. 4,5% за оренду землі і 100 гривень з орендованого гектару землі в бюджети розвитку місцевих рад мають стати реальністю якнайшвидше.

4. Зараз все більшого значення набуватиме сільське господарство і виробництво продуктів харчування. Потрібно створити нові закони, які дали б можливість розвиватися цим галузям. Це шанс для розвитку села.

5. Створення нових робочих місць і подолання безробіття. Спеціальні умови для залучення інвестицій у сільську місцевість дозволять створити більше ста тисяч нових робочих місць. Україна має величезний потенціал по відбудові підприємств, які були занедбані й закинуті в 90-х роках.

6. Активізація бізнесу за рахунок спрощення системи його ведення. Чим менше чиновників буде стояти над головою у бізнесмена і залазити йому в кишеню, тим менше буде корупції. Не обов’язково зменшувати податки – потрібно прибрати систему хабарів.

7. Створення справедливої пенсійної системи. Потрібно скорочувати видатки на величезну армію чиновників-нероб, а не на виплати простим людям. Пенсії мають переглядатися відповідно до росту цін щомісяця.

8. Розвиток загальної і професійно-технічної освіти. Фінансування освіти і забезпечення шкіл матеріально-технічними сучасними засобами навчання має стати пріоритетом. Потрібно відновити систему професійно-технічної освіти, зробити її сучасною і якісною відповідно до умов на ринку праці.

3. Держава зобов’язана забезпечити заклади охорони здоров’я всім необхідним і сучасним обладнанням. Гроші на фінансування охорони здоров’я можна знайти в офшорах, які продовжують використовувати наші олігархи.

Хочу запевнити вас, що в разі, якщо новий склад парламенту не зможе виконувати свої функції і приймати необхідні Україні закони, а перетвориться на черговий балаган, я добровільно достроково складу повноваження народного депутата.