Головна сторінка

Рішення можуть бути не зовсім вільні і не найкращі. Рішення про доцільність паління краще приймати після усвідомлення того, хто ми є, ким хотіли би стати в житті, що треба зробити, щоб досягти цього.НазваРішення можуть бути не зовсім вільні і не найкращі. Рішення про доцільність паління краще приймати після усвідомлення того, хто ми є, ким хотіли би стати в житті, що треба зробити, щоб досягти цього.
Дата конвертації21.03.2016
Розмір7.09 Kb.
ТипРішення

Завдання для самостійної роботи

«Форматування символів»

Кожна людина має право на свободу вибору – палити чи не палити. Але якщо ми не знаємо себе, своїх цінностей, мети в житті, якщо ми не усвідомлюємо існування зовнішнього тиску, який впливає на наш вибір, прийняті нами рішення можуть бути не зовсім вільні і не найкращі.

Рішення про доцільність паління краще приймати після усвідомлення того, хто ми є, ким хотіли би стати в житті, що треба зробити, щоб досягти цього. Тоді ми зможемо зробити свій власний вибір відносно доцільності паління.

Чи доводилося вам робити коли-небудь вибір?

Коли людина обирає один із варіантів поведінки, часто вона прислухається до того, чого їй хочеться саме в цей момент, не задумуючись про наслідки. Або прислухається до думки іншої людини, часто не зовсім правильної, підпадає під її вплив.