Головна сторінка

Випускниця Університету "Україна"Скачати 10.14 Kb.
НазваВипускниця Університету "Україна"
Дата конвертації27.03.2016
Розмір10.14 Kb.
ТипАнкета

Світлана Патра – номінант на Всеукраїнську премію TOYP
24.11.2014 року
Випускниця Університету "Україна", журналіст Імідж-центру Університету "Україна" Світлана Патра – номінант на Всеукраїнську премію TOYP (Ten Outstanding Young Persons) 2014.
Про конкурс:

Ten Outstanding Young Persons of the World (TOYP) – щорічна міжнародна програма, спрямована на виявлення та популяризацію молодих людей, що досягли значних успіхів і які є втіленням кращих якостей сучасної людини. Попередником TOYP була програма TOYA (Ten Outstanding Young Americans), яка в 1983 р була розширена на міжнародний рівень.

Премії TOYA / TOYP були вперше вручені в 1938 році і за 75 років їх лауреатами стали: Джеральд Форд, Джон Мейджер, Нельсон Манделла, Джон Кеннеді, Елвіс Преслі, Джекі Чан, Білл Клінтон та багато інших. Усі вони отримували нагороду TOYP ще до того, як досягали національної та світової популярності.

Місія JCI TOYP – визнання талановитих і успішних людей у віці 18-40 років у ділових, громадських і творчих колах, здатних не тільки здійснювати видатні вчинки, але й надихати інших людей своїм прикладом.

Детальніше про участь: http://www.toyp.com.ua/about, http://www.toyp.com.ua/index/blank?id=105.
Анкета участника Патра Світлана Миколаївна