Головна сторінка

Витяг із Порядку ведення договірної роботи з постачання електричної енергії споживачам пат «дтек дніпрообленерго»НазваВитяг із Порядку ведення договірної роботи з постачання електричної енергії споживачам пат «дтек дніпрообленерго»
Дата конвертації01.01.2017
Розмір37 Kb.
ТипВитяг

Витяг із Порядку ведення договірної роботи з постачання електричної енергії споживачам ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»
Із п. 4.7:

Під час підготування проекту Договору необхідно керуватися наступним:

- інформацію про споживача та постачальника заносити тільки у вільні рядки;

- при заповненні вільних рядків і таблиць текстової частини Договору з додатками, до яких не вносяться дані, ставити прочерки;

- не заповнювати Договір та додатки олівцем;

- не допускати виправлення тексту та даних, наведених у Договорі.

Із п. 5.5.:

Додаток 2 «Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін» (далі – Акт).

5.5.1. У графі «Споживач» вказуються найменування споживача в точній відповідності з реєстраційними та установчими документами споживача та посада, прізвище, ініціали особи, яка від імені споживача підписує Договір (Акт) у відповідності з повноваженнями, наданими належним чином оформленою довіреністю або установчими документами. При цьому має бути зазначено документ, яким надано повноваження щодо підписання Договору (Акту), а саме: номер та дата належним чином оформленої довіреності або вказане посилання на статут, положення тощо.

5.5.2. У графі «Постачальник, електропередавальна організація, основний споживач» має бути виконано необхідне підкреслювання, вказано найменування суб’єкту господарювання, який має суміжні із споживачем електроустановки, та посада, прізвище, ініціали особи, яка від імені суб’єкту господарювання – власника електромереж підписує Договір (Акт) у відповідності з повноваженнями, наданими належним чином оформленою довіреністю або установчими документами. При цьому має бути зазначено документ, яким надано повноваження щодо підписання Договору (Акту), а саме: номер та дата належним чином оформленої довіреності або вказане посилання на статут, положення тощо.

5.5.3. У графі «Найменування та місцерозташування об’єкту Споживача» має бути вказано найменування об’єкту споживача та його фактичне місце розташування.

5.5.4. Пункт 1 Акту «Балансова належність електромереж».

У графі «Постачальника (електропередавальної організації, основного споживача» має бути виконано необхідне підкреслювання та вказано точне диспетчерське найменування джерел живлення для точки підключення споживача (наприклад, «Підстанція «Сурська-35/10 кВ», комірка 10; або КТП 140 -10/0,4 кВ РБ - 2 ПЛ-0,4 кВ та інше).

Необхідно звернути увагу, що не допускається зазначення джерел живлення у вигляді загальних фраз, таких як: «внутрішні мережі заводу «Прогрес», електричні мережі Покровського РЕМ, повітряна лінія гаражного кооперативу» та інше.

У графі «Споживача» вказуються точки підключення та загальні назви приєднань, що живлять об'єкт споживача (наприклад, ПЛ-10 кВ з ком.10 п/ст «Сурська-35/10 кВ», внутрішньозаводські підстанції та електромережі; повітряне відґалудження ПЛ-0,4 кВ від опори №10 (КТП 140, РБ-2), внутрішні електромережі магазину та інше).

5.5.5. У пункті 2 Акту «Межа балансової належності електромереж» має бути зазначено межу балансової належності електромереж.

5.5.6. У пункті 3 Акту «Межа експлуатаційної відповідальності сторін» має бути зазначено межу експлуатаційної відповідальності сторін у відповідності до вимог розділу 2 ПКЕЕ, а саме: на наконечниках кабелю живлення, приєднаних до ввідних клем першого комутаційного апарату; на з'єднувачі прохідного ізолятора повітряної лінії із зовнішньої сторони закритих розподільчих пристроїв та інше.

5.5.7. У пунктах 4.1 та 4.2 Акту має бути зазначено про відповідальність постачальника електричної енергії (електропередавальної організації, основного споживача) та споживача за технічний стан електромереж, а також контактних з’єднань на межі балансової належності та на межі експлуатаційної відповідальності сторін. При цьому у цих пунктах Акту має бути виконане необхідне підкреслювання.

5.5.8. У пункті 6 Акту має бути зазначено наявність, тип, потужність, напругу, ємність (у разі наявності безперебійних установок або акумуляторних батарей) автономних джерел живлення споживача. У разі відсутності у споживача автономних джерел живлення, у пункті 6 Акту робиться відмітка, що станом на дату оформлення Акту автономні джерела живлення відсутні.

При оформлені Акту до Договору обов’язково має бути оформлено Відомість, у якій має бути зазначено інформацію про категорію надійності електропостачання струмоприймачів споживача, величини приєднаної та дозволеної потужності із розподіленням за джерелами живлення, рівнями напруги та приєднаннями.

У випадку живлення об’єкту споживача від різних власників електромереж Акти оформлюються окремо з кожним з цих власників електромереж. При цьому, з одним власником електромереж за одним об’єктом споживача оформлюється один Акт незалежно від кількості приєднань цього об’єкту та рівнів напруги. Виключення, якщо об’єкт споживача живиться від електромереж різних структурних підрозділів (одиниць) Товариства, Акти мають бути оформлені окремо за приєднаннями від електромереж кожного з цих структурних підрозділів (одиниць) Товариства.

Акти оформлюються безпосередньо між суб’єктами господарювання, які мають суміжні електроустановки. Отже, у випадку, коли об’єкт споживача не приєднаний безпосередньо до електромереж Товариства, а до електромереж іншого суб’єкта господарювання, Акт має бути оформлений та підписаний між споживачем та цим іншим суб’єктом господарювання. У цьому разі постачальник підписує Акт як сторона Договору